Mērot leņķus un ģeometrisko līniju savienojumus, veidojas griezums, kuru Jūs, mani cienījamie klienti, saucat par savu un savukārt es, par savu darbu. Mana profesionalitāte ietver - redzēt Jūs, pielietojot precīzas tehnikas metodes, attīstīt Jūsu tēla individualitātes izveidi matu griezumā un matu virzienu līnijās

Ikdienas pasākumi, īpašas vai gaidītas svinības, ceremonijas norit svētku atmosfērā un mati tāpat kā Jūs svin šo pasākumu - frizūrā. Mani iedvesmo veidot frizūras "kustībā". Tas nozīmē, Jūsu gaitai virzoties, mati dzīvo dabiskā ritmā kopā ar Jums, vienlaikus esot meistara veidotā griezumā, veidojumā, sakārtojumā, dažādu elementu savstarpējā saskaņā, kas piešķir harmonisku koptēlu Jums pasākumā.

Ir cilvēki, kas rada mākslu zīmējot un gleznojot uz audekla vai papīra loksnes, es radu mākslu, gleznojot un zīmējot matos. Matu krāsošanu uzskatu par zinātni, kas apvieno krāsu pasauli tās principus ar ķīmiju, fiziku, medicīnu, estētiku un tā kopumu varam saukt par radoša skaistuma harmoniju.

Man patīk vienmēr ļaut klientiem atpūsties un nedomāt par matiem, jo meistara profesionalitāte, piedāvā to, kas vislabāk piestāv Jums un ir mūsdienām aktuāls. Būs jāatbild tikai uz dažiem jautājumiem meistaram. Klienti augstu novērtē iespēju uzticēties meistaram.

Mana ikdiena ir priecēt Jūs ar savu darbu.

Zināšanas vienmēr tika turētas augstā godā. Senos laikos, izcili meistari, izmeklēja savus skolniekus un savukārt skolnieki zināja izcilus meistarus. Meistara prasmes un zināšanas tika rūpīgi nodotas tālāk, prasmīgās rokās, kuras mēs saņēmām mūsdienās. Meistara amata dāvana - pats meistars kā instruments sev. Izcilais instruments - radošums, kas tiek izkopts visu darba mūžu. Radošumu uzskatu par dāvanu, kuru pati attīstīju ilgstošā darba pieredzē. Radošums ir jāsniedz tālāk, kā gabaliņu kūkas no lielās tortes, kas kopā veido vienu veselu. Vienā veselumā saskatu pedagoģisko darbu, kurā varu mācīt profesiju un tās radošumu - būt frizierim. Savukārt priekš radošuma ir jābūt videi un apstākļiem, kas ir radīti Jums, cienījamie profesijas zinātkārie kolēģi un topošie frizieri, izglītības iestādē "Frizierstudija Skaistuma Bruņiniece".

Uz tikšanos, pretī spogulim skaistumkopšanas salonā “SKAISTUMA BRUŅINIECE”.

radošais direktors

Inga Brūniņa

KRASTUPES IELA 10

ĀDAŽI, LV- 2164

Pēc pieraksta
+371 2 83 709 38
info@skaistumabruniniece.lv

Berta.me